• Çarşamba 01 Nisan
Karayip Korsanlarının Yeni Filminde Johnny Depp Olmayacak

Karayip Korsanlarının Yeni Filminde Johnny Depp Olmayacak

Karayip Korsanlarının Yeni Filminde Johnny Depp Olmayacak

Karayip Korsanlarının Yeni Filminde Johnny Depp Olmayacak Disney’in en sevilen serilerinden biri olan Karayip Korsanları serisinin son filminde Johhny Depp’in rol almayacağı doğrulandı.

Disney tarafından yapılan açıklamada serinin 5 filminde kaptan Jack Sparrow karakterini canlandıran 55 yaşındaki oyuncunun artık Karayip Korsanları filminde olmayacağı belirtildi. Filmin senaristlerinden Stuart Beattie yaptığı bir röportajda serinin bir önceki filminin gişede beklentilerin çok altında kaldığını ve Karayip Korsanlarında kapsamlı bir değişime gideceklerini belirtmişti.

Ünlü oyuncunun yeni filmde oynamamasının sebebinin artık 55 yaşına gelmiş olduğu içinde olabileceği söyleniyor. Yeni projede oyuncu kadrosunda başka değişiklikler olup olmayacağı hakkında konuşmayan Stuart Beattie yeni filmde Deadpool’un yazarlarının da bulunduğu bir senarist ekibi olacağını söyledi. Karayip korsanlarının yeni filminin tarihi henüz belli değil fakat Johhny Depp’in olmayacağını artık biliyoruz. Johhny Depp olmadan nasıl bir film olacağı herkes tarafından merak ediliyor.

Nafize

Nafize

içerik editörü olarak görev yapmaktadır. Yıllardır biriktirdiği tecrübesini siteye aktarmaktadır.

PlayStation 5 Hakkında Beklenen Açıklamalar Önceki

PlayStation 5 Hakkında Beklenen Açıklamalar

İmalat PMI Sonraki

İmalat PMI